Tiranë, arrestohet pedofili 65-vjeçar

0
217

Policia e Tiranës arrestoi shtetasin me iniciale N.L, nga Puka, sepse po abuzonte seksualisht me një të mitur 13 vjeç.

Ai është prangosur në flagrancë nga policia që ishte lajmëruar për rrëmbimin nga shokët e të miturit.

Sipas policisë, maniaku pedofil e kishte rrëmbyer djalin e mitur në Bulevardin “Zogu i Parë” dhe nën kërcënimin e thikës, e kishte çuar deri tek Liqeni Artificial, ku edhe abuzoi me të seksualisht.

Pas njoftimit në polici, shërbimet e Komisariatit numër 3 kanë gjetur djalin nën shoqërinë e 65-vjecarit tek kodrat e Liqenit. /tch/kohaislame