Vëllezërit Ramadani dhe Arben Kiqina, lirohen nga burgu pas 15 vitesh

Vëllezërit Ramadani dhe Arben Kiqina janë liruar sot nga burgu. Të tretë këta janë dënuar me nga 30 vjet burg për vrasjen e Hamzë Hajrës dhe familjes së tij në vitin 2001.

Lajmin për lirimin e Burim dhe Arsim Ramadanit dhe Arben Kiqinës e ka konfirmuar Faton Ramadani, vëllau i të dënuarve Ramadani.

Mediat mrbëmë kanë raportuar se të dënuarit për rastin “Kiqina” janë liruar pasi që janë falur nga presidenti i Kosovës Hashim Thaci./Gazetaere/

Artikulli paraprak7 këshilla për të pasur sa më shumë energji dhe për të qenë më të suksesshëm në punë
Artikulli vijuesKëta janë politikanët kosovarë që i ruajnë paratë në bankat jashtë shtetit