VIDEO – Kurbani (Lulzim Basha dhe Edi Rama)

Hoxha Bekir Halimi në këtë video sekuencë të vjetër me titull “VIDEO – Kurbani (Lulzim Basha dhe Edi Rama)” flet për zgjedhjet në Shqipëri atë kohë dhe zhvillimet e asaj kohe, therrja e Kurbanit, libri Kurbani etj, për më shum dëgjojeni videon më poshtë:

https://youtu.be/zXzqEJETvnc

Artikulli paraprakMemedi: Kam urrejtje patologjike ndaj “Besës”. Rufiu “hudh gurin dhe fsheh dorën”
Artikulli vijuesLëvizja BESA: Nuk kemi asnjë lidhje me zhvillimet në RDK