Vritet me armë zjarri punonjësi i karburantit në Sarandë, shkak dyshohet grabitja

Një vrasje ka ndodhur sot në mëngjesin e ditës së sotme në një pikë karburanti në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur konkretisht në orën 4:30.

Viktima quhet Artan Hoxha, 44 vjeç, banor i fshatit Gjashtë, shkruan Syri.net.

Ai ka qenë punëtori i karburantit dhe dyshohet se është vrarë gjatë një grabitjeje. Policia është duke hetuar rrethanat./

Artikulli paraprakLuftanija ruse në afërsi të brigjeve siriane
Artikulli vijuesSylë Hoxha: e dyshimtë vdekja e Deharit