Yo milioneri nga Koreja, çdo mëngjes pastron rrugët e Bahrejnit

Koreani Yo është një investitorë i suksesshëm në Bahrejn, ai është një milioner, njëri prej njerëzve më të pasur. Yo cdo mëngjes, me rrezet e para të diellit i pastron rrugët e Bahrejnit, dhe këtë e bën me kënaqësi të madhe.

https://www.youtube.com/watch?v=08NKNmJNrpY

Artikulli paraprakEsma, vajza egjiptiane që u plagos nga policia, para dhe pas amputimit të këmbës
Artikulli vijuesKur di shumë gjëra në jetë, nuk jeton keq…