A e ka sharë Ali Ahmeti profetin Muhamed? Ja si përgjigjet…

Ali Ahmeti në emisionin “Rruga drejt” ka thënë se ka qenë politikani më i përgjuar në Maqedoni.

“Në Maqedoni unë kam qenë më shumë i përgjuar, me 17.000 përgjime të enkriptuara. Në momente kritike për BDI-në unë kam marrë porosi nga Beogradi, le ta bëjë Ahmeti këtë veprim dhe ne do të lëshojmë se e shanë profetin Muhammed”, tha Ahmeti.

Artikulli paraprakRama: Mos dhashtë Zoti SHBA të zgjedh Trumpin president
Artikulli vijuesPërleshje mes policisë greke dhe refugjatëve në Idomeni