Arestohen dy ushtarë të KFOR-it në qendrën e Shkupit

Policia e Maqedonisë sot në mëngjes arrestoi dy pjesëtare të KFOR-it nga Danimarka, saktësisht rreth orës 1 e 20 min pas mesnate në qendër të Shkupit.

Siç informojnë nga MPB-ja 24 vjecari J.H dhe tjetri J.S janë arrestuar për prishjen e rendit dhe qetësisë transmeton novatv.

Artikulli paraprakRonaldo, lojtari më i mirë në historinë e futbollit
Artikulli vijuesFundoset një anije transportuese norvegjeze në afërsi të Vietnamit