Arrestohet i riu në Rinas, po hipte në avion me armë

0
204
Një i ri është arrestuar ditën e sotme nga policia kufitare e Rinasit, pasi po tentonte të hipte në avion me pistoletë.
 
Blerim Ballabani, 24-vjeç, kishte fshehur në valixhen e tij pistoletën dhe po nisej për në Milano, por u pikas dhe arrestua menjëherë nga policia.