Bllaca “sulmon” gazetaren Luljeta Humolli

0
179

I vetëshpalluri agjent i SHIK-ut, Nazim Bllaca, përveç që e ka akuzuar shefin e tij, Kadri Veselin, tani po i “sulmon” edhe gazetarët.

Ai së fundi e ka akuzuar gazetaren e të përditshmes “Kosova Sot” Luljeta Humolli, që kinse po bashkëpunon me Fahredin Gashin-Farukun.
“Jam bindur e nderuara Luljeta Humolli që artikullin e datës 31 maj 2012 e keni botuar me qëllim të caktuar mirëpo mos harro se kenë qenë në familjen time dhe nuk keni qenë në gjendje atë çka me keni premtuar se do ta demantoni artikullin ju vet nuk e keni bërë kurrë kjo më ka bindur, si dhe gjatë seancës se 31 maji 2012 gjate tërë dëshmisë sime ju ishit ulur mbrapa ish shokut tim Shpresim Ukës dhe zgërdhiheshe me artikullin e juaj që Shpresimi e kishte në tavolinë mirëpo mos harro se do të vi prapë në seancë” ka shkruar Nazim Bllaca në profilin e tij në facebook./kohaislame