Bombë para gjykatës së Shkupit?!

0
241

Para pak çastesh ka ndodhur një shpërthim para gjykatës në Shkup. Nuk dihen shkaqet e shpërthimit por vetëm raportohet se nga shpërthimi është shkaktuar dëm material. Policia menjëherë ka dalë në vendngjarje dhe po heton rastin./Almakos