Bulliqi: Fjalët e Biden treguan se “teshat për demarkacion i kemi prerë vetë”

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Shpejtim Bulliqi ka komentuar deklaratën e Zv.Presidentit Amerikan, Joe Biden duke shprehur se fjalët e Biden treguan që teshat për demarkacionin i kemi prerë vetë.
“Nga kjo që e dëgjuam nga nënpresidenti amerikan po del se miqtë amerikan “nuk na i kanë prere teshat”. Po duket që ne vetevetit po dëshiroj të ia presim!!!!!! ” pretendon Bulliqi.

Artikulli paraprakVazhdon çmenduria: Qëllon vëllain dhe kunatën, 1 i vdekur
Artikulli vijuesBiden: Puna më e vështirë është tash, por Asociacioni dhe Demarkacioni duhet të kryhen