Vazhdon çmenduria: Qëllon vëllain dhe kunatën, 1 i vdekur

Një tjetër krim i rëndë u shënua në këtë gusht të tmerrshëm.

Një person qëlloi mbi vëllanë dhe bashkëshorten e vëllait.

Ngjarja e rëndë u regjistrua në Dukagjin.

Autori i dyshuar është Lekë Ballza.

Ai ka qëlluar mbi të vëllanë, Kond Ballza.

Ka raportime se një prej të plagosurve ka ndërruar jetë.

Artikulli paraprakKrimi makabër në Vlorë, 31-vjeçari u fut në shtëpi me kokën e nipit në dorë
Artikulli vijuesBulliqi: Fjalët e Biden treguan se “teshat për demarkacion i kemi prerë vetë”