VENDET PERËNDIMORE MUNDOHEN TË “PËRQAFOJNË” ISLAMIN DHE MYSLIMANËT

Përmasat që kanë arritur ofendimet kundër ndjenjave fetare ndërkohë që vazhdojnë reagimet ndaj filmit antiislam i kanë shtyrë vendet të marrin masa të ndryshme....

Stambolli, qyteti më i vizituar në Evropë më 3.2 milion tursitë në ditë

Organizata Evropiane e Turizmit për vitin 2012-2013 Stambollin e shpall qytetin më shumë të vizituar në Evropë, më 3.2 milion tursitë në ditë.Kjo shifër...

Në Kenia, rebelët përdorin shtiza dhe shigjeta kundër policisë

Zgjedhjet në Kenia shkaktuan shpërthimet e para të dhunës. 17 persona u vranë gjatë dy sulmeve mbi policinë që autoritetet i përshkruan si "sulme...

Gratë amvise më të lumtura se gratë që punojnë

Gratë amvise janë më të lumtura se ato që shkojnë në punë. Këtë ka treguar një sondazh i bërë së fundmi në Britaninë e Madhe....

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...