Lojtari i Milanit shuplakë gjyqtarit në birë të veshit

Gjyqtari i ndeshjes së sotme të Serisë A mes Genoas dhe Milanit ka marrë një shuplakë të papritur nga ylli brazilian i kuqezinjve. Lucas Paquetá,...

Van Dijk zbulon sekretin e Klopp

Trajneri gjerman Jurgen Klopp vazhdon të mbetet i preferuari i tifozëve të Liverpool, që e duan në të mirë e në të keqe. Një...

Real Madrid hidhet në sulm për yllin e Man. City

Real Madrid po përgatit një listë të gjatë me lojtarët që iu duhen me patjetër për të afruar në reparte të ndryshme të fushës,...

Haxhi Krasniqi premton titullin e botës

Boksieri Junikas në vitin 2018 ishte konfirmuar si kampion evropian, por nuk e ka ndërmend të ndalet me kaq. Viti 2018 ka qenë fantastik për...

Ish ylli i Milanit:Vokrri mund të luante për Barcelonën po të mos ishte ligji...

Ish ylli i Milanit dhe kombëtares së Kroacisë, Zvonimir Boban ka ardhur në Kosovë për t’i dhënë lamtumirën e fundit legjendës së futbollit kosovar,...

Varësia e ndaj lojërave të fatit/bixhozit/bastoreve dhe problemi i tyre

Si të ndaloni varësinë ndaj lojërave të fatit/bixhozit/basteve dhe të rifitoni kontrollin e jetës suaj Mund t’i ndodhë kujtdo nga ndonjë çast gjatë jetës: Basti...

Chelsea blen superyllin Vardy

Chelsea ka dështuar totalisht me pazaret në afatet kalimtare. Skuadra e Antonio Contes i largoi dy lojtarët që shënonin vazhdimisht gola, Diego Costa e...

Epoka Wenger në Arsenal drejt fundit

22 vite më parë merrte drejtimin e topçinjve londinezë, duke i udhëhequr për vite të tëra drejt sukseseve jo të pakta, por si çdo...

Zyrtare: Neymar mungon ndaj Realit

PSG ka njoftuar me anë të një komunikate zyrtare mbrëmjen e së hënës se Neymar ka ndrydhur kaviljen e këmbës së djathtë në ndeshjen...

Ronaldo dëshiron që Harry Kane t’i bashkohet Realit

Harry Kane është sulmuesi më i kërkuar i momentit falë formës fantastike që po kalon me Tottenham Hotspur. Don Balon se në garën për shërbimet...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...