Varësia e ndaj lojërave të fatit/bixhozit/bastoreve dhe problemi i tyre

Si të ndaloni varësinë ndaj lojërave të fatit/bixhozit/basteve dhe të rifitoni kontrollin e jetës suaj Mund t’i ndodhë kujtdo nga ndonjë çast gjatë jetës: Basti...

Shkodran Mustafi ja si e largonte birrën dikur (Diss Islamofobave)

Shkodran Mustafi, futbollisti me prejardhje nga Gostrivari që luan tek skuadra spanjolle e Valencias, është bërë kryelajm në shtypin spanjoll. Futbollisti nuk ka pranuar...

Sneijder bëhet Mysliman?

Duket se trofeu i Ligës së Kampionëve është mjaftueshëm i madh për të zënë një fëmijë. Ky fakt u zbulua kur mesfushori i Galatasaray...

Zyrtare: UEFA dënon Shqipërinë

20 mijë euro gjobë. Është ky ndëshkimi i parë nga UEFA në këtë Evropian për Shqipërinë. Federatës Shqiptare të Futbollit i është komunikuar nga organizatori...

Ish ylli i Milanit:Vokrri mund të luante për Barcelonën po të mos ishte ligji...

Ish ylli i Milanit dhe kombëtares së Kroacisë, Zvonimir Boban ka ardhur në Kosovë për t’i dhënë lamtumirën e fundit legjendës së futbollit kosovar,...

E pabesueshme, ja sa do t’i kushtojë CNN-it kjo fotografi e postuar gabimisht e...

Një gabim i bërë disa ditë më parë, mund t’i kushtojë me 1.5 milionë euro gjigantit mediatik, CNN. Mesfushori Franck Ribery, ka vendosur të hedh...

Shkodran Mustafi bënë niqah me hoxhë

Futbollisti i mirënjohur shqiptar Shkodran Mustafi kontratën e martesës e ka bërë me hoxhë. Kështu thuhet sipas një postimi të imamit Abdulbesir Neziri se...

Këshilla për fillestarët në sallat e fitnesit

Gjithnjë e më shumë njerëz shkojnë në palestër për ushtrime, por disa prej tyre nuk kanë përvojën të mjaftueshme. Çfarë duhet të keni parasysh në...

De Biasi pret me emocion "Vehabistin"

Trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi, në llogarinë e tij në Facebook ka postuar disa foto nga seanca stërvitore ku mysafir kas...

Interi klub anti-shqiptar? Ja çka ka bërë gjatë luftës në Kosovë! (Foto/Video)

Mjaftoi një fotografi në rrjetet sociale ku shihej një banderolë “Kosova është Serbi” që tifozët ballkanas, posaçërisht ata shqiptarë, të shpërthejnë me debate në...

Na ndiqni

166,372NdjekësPëlqe
0NdjekësNdjek
33NdjekësNdjek
3NdjekësNdjek
0PëlqimePëlqe
0AbonuesAbonohu
- Advertisement -

Artikujt e fundit

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë...

Ish shef i misionit amerikan në Kosovë: mungesa e vëmendjes amerikane u ka dhënë mundësi lobistëve që ka punësuar Beogradi, që të ndikojnë në...

Tabela e shkurtimeve te fjalorët e shqipes

Tabela e shkurtimeve është listë në një fletë të fjalorëve që jep shpjegime për shkurtimet e fjalëve dhe shenjave të përdorura në atë fjalorë....

Pamje nga aksioni i Policisë së Kosovës në Zubin Potok

Aksioni i filluar në mëngjesin e ditës së sotme në Veri të Kosovës po vazhdon. Në hyrje të Zubin Potokut Policia e Kosovës ka...