Saturday, August 13, 2022

E ardhmja e Mavrajt mund të jetë te skuadra e njohur italiane

0
Romagnoli i Carpit e Matteo Bianchetti i Hellas Veronas janë objektivat e vetëm të Sampdorias për të përforcuar mbrojtjen. Sipas TuttoMercatoWeb, presidenti Massimo Ferrero është...

​Ja cka tha Luani për Haxhi Krasniqin

0
Luan Krasniqi ka folur pas duelit ndërmjet Haxhi Krasniqit dhe Jurgen Brahmerit.   Legjenda e boksit, Luan Krasniqi ka thënë se Haxhi Krasniqi e...

Sonte Real Madrid-Juventus

0
Pas kualifikimit te Barcelonës në finale, sonte do të mësohet edhe skuadra dytë që e siguron finale e madhe e cila zhvillohet në Berlin....

Hungari, boksierët që pranuan Islamin përjetojnë emocionet e Ramazanit të parë

0
Boksierët e Kombëtares hungareze të cilët pranuan Islamin pasi ishin ndikuar nga legjenda e boksit Muhammed Ali, përjetojnë emocionet e Ramazanit të parë, raporton...

Torresi dëshiron t'ia mohojë titullin Barcës

0
Fernando Torres ka paralajmëruar Barcelonën që të presë betejë të vërtetë në Vicente Calderon, duke sqaruar se Atletico Madridi e ka ndërmend të fitojë...

Fanella e Shqipërisë më e pëlqyera në Euro 2016

0
Fanella e Shqipërisë për Kampionatin Evropian është zgjedhur fanella më e bukur nga lexuesit e faqes gjermane “Sport1”. Ajo ka marrë 26 mijë vota në...

Fernando Alonso kthehet në pistë, do të marrë pjesë në garën e Grand Prix...

0
Alonso i cili ka dy kampionate botërore u përplas në barrierat me një shpejtësi 200 km në orë gjatë provave në pistën e Katalonjas...

Bellerin: Jam i lumtur me largimin nga Barcelona

0
Mbrojtësi i Arsenalit, Hector Bellerin është shprehur se vendimi për t’u larguar nga Barcelona për Arsenalin ia ka vlejtur dhe tani është duke e...

Mërgim Mavraj 40 mijë llajka e Islamofobat 80 mijë nervoza

0
Është elektrizuar opinioni publik me veprimin e futbollistit të kombëtares së Shqipërisë Mërgim Mavraj. Mavraj nuk ka pranuar në fanellën e tij të jetë...

Benzema: Më pëlqen presioni

0
Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, ka thënë se presioni atij po i bën shumë mirë dhe po rezulton me më të mirën e...