Çahet toka në Kinë, gëlltit katër vetura (Video)

0
Zjarrfikësit dhe ekipet e shpëtimit kanë përdorur vinç për të tërhequr katër makina, të cilat po sa t’i shiqoni në videon e publikuar më poshtë,...

Kur nuk është e shkruar: Personat që shpëtojnë prej vdekjes (VIDEO)

0
Në këtë video të postuar në kanalin Youtube, shihen shumë persona të cilët i shpëtojnë vdekjes nga aksidente të ndryshme. https://youtu.be/IxVMqu031ic

Pas kësaj video nuk do të pini më kurrë Coca Cola (VIDEO)

0
Pijet e gazuara si Coca Cola janë të shijshme dhe konsumohen me të madhe. Mirëpo, e keni menduar ndonjëherë se çfarë po konsumoni dhe...

Gjatë intervistës së drejtpërdrejt, deputetja bie në kanal (Video)

0
Në Gujarat të Indisë është shembur një urë provizore, nga e cila kanë rënë pesë persona. Në mesin e tyre, ishte edhe një deputete e...

Namazi i bajramit në Qabenë e bekuar

0
Namazi i bajramit në Qabenë e bekuar   https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=FxSnxllQ6Y8

Persekutimi i hoxhallarëve nga sistemi ateist

0
Masakrat ndaj njerëzve të pambrojtur kishin nisur qysh pa u “çliruar” Shqipëria mirë. Kujtojmë këtu vrasjet pa gjyq në Tiranë, Kukës e gjetkë. Kështu...

Toka është e mistershme, ja pse

0
Mbrendesia e Tokës është shumë më e komplikuar se sa keni menduar. Është supozuar se ka metal te shkrirë dhe oqeane te fshehura. Veç...

Yo milioneri nga Koreja, çdo mëngjes pastron rrugët e Bahrejnit

0
Koreani Yo është një investitorë i suksesshëm në Bahrejn, ai është një milioner, njëri prej njerëzve më të pasur. Yo cdo mëngjes, me rrezet...

Takim emocional mes nënës dhe djalit pas 31 viteve të kaluara në burgun sirian

0
Pas 31 vitesh të kaluara në burgun sirian, një takim emocional mes djalit dhe nënës! Për fat të keq, shumë ka që nuk janë kthyer...

Jeta e një hafizi të palodhur, Hafiz Shaban Saliaj

0
Jeta e një hafizi të palodhur, Hafiz Shaban Saliaj https://www.youtube.com/watch?v=TRGEgPPYHkU