Deda: Mu thaft gishti pse e kqyra Big Brotherin!

Julian Deda, komediani i njohur shqiptarë në një status të tij mbi Big Brother dhe atë çfarë ka parë aty shprehet: “Duke shetitur neper kanalet e TV me telekomande ne dore, ndalova padashje (qe mu thafte gishti) te Big Brother. Per kuriozitet, vendosa ta shoh per 10 minuta. Perfundimisht, nuk mund te kete emision me amoral, asocial, te demshem dhe pa sens se ky. Jo vetem qe nuk te meson asgje te mire, por te shkaterron edhe ato pak parime qe ti i ke mesuar ne jete dhe qe prinderit dhe mesuesit jane perpjekur te ti ngulisin ne mendje dhe ne zemer..!

Artikulli paraprakVlojnë dorëheqjet në BDI, pritet reagimi i Ali Ahmetit
Artikulli vijuesRTK-ja më 2014 rrit shpenzimet për paga për 1 milion euro