Deklarata e Erdogan se Mosuli është Turqi nënkupton…

Deklarata e Erdogan se Mosuli eshte Turqi nenkupton ne radhe te pare se Mosuli do te mbetet suni dhe se cdo perpjekje per ndryshimin e demografik apo sektar te qytetit do te perballet me rezistencen e Turqise.

 Genc Plumbi
Artikulli paraprakRrecaj: Hetimi do të pushojë, Prokuroria s’ka prova kundër Limajt
Artikulli vijuesDebuton partia e re në Gjakovë