Delegacioni i Kongresit Amerikan në Kosovë më 3 dhe 4 prill

-Një delegacion i Kongresit Amerikan, i udhëhequr nga Kongresisti David Dreier, do të vizitojë Kosovën më 3 dhe 4 Prill.

Ambasada e SHBA në Prishtinë bën të ditur se gjatë qëndrimit në Kosovë, delegacioni do të takohet me Presidenten e Kosovës, Kryetarin e Kuvendit si dhe me anëtarët e Kuvendit./d.b/kohaislame

Artikulli paraprakProkurori i antikorrupsionit, Nazmi Mustafi në burg
Artikulli vijues"Miku" më i mirë interneti, harrohet libri