Djali vret babën

0
202

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Bardhoc të komunës Tërthore, kur djali ka vrarë babën.
Avdi Laçi ka qëlluar me armë zjarri për vdekje të atin e tij Sali Laçi, 74-vjeç dhe është larguar nga vendngjarja

. Ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre, transmeton BW.

Policia e Kukësit sqaron se ende nuk dihen motivet që çuan në krimin e rëndë, ndërsa hetimet e tyre vazhdojnë.kohaislame