E la pa ndjenja dhe më pas e përdhunoi në parkim

0
1057

Një ish-luftëtar profesionist i MMA është kapur nga kamerat teksa lë pa ndjenja një 20-vjeçare pranë një lokali. Ajo ishte në lokal me një shoqen e saj dhe kur doli për të marrë makinën u godit nga 28-vjeçari Rodolfo Ramirez nga Arizona. Por kamerat e sigurisë kapën gjithçka. Ai rrezikon disa vite burg për akuzën e përdhunimit, pengmarrjes dhe dhunës fizike.

Kjo tregon se edhe në perëndim ndodhin akte barbare të sulmit ndaj femrave, por që shumë pak dimë për to.

rape-1 Terrifying_sex_assault_hangs_over_Scotts_0_46838977_ver1.0_640_480