Ekskluzive:Shpend Ahmeti kryetar i Prishtinës

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave të personave me nevoja të veçanta, të atyre me kusht dhe me postë.

Nga ky numërim, Ahmeti ka dalë i parë me numrin e votave duke lënë mbrapa Arban Abrashin e LDK-së.

Ahmeti ka mbledhur 861 vota, kurse Abrashi 733 prej tyre./Kumti.com

Artikulli paraprakVetëvendosje merr të gjitha votat me postë në Prizren
Artikulli vijuesMYTAHER HASKUKA KRYETAR I RI I PRIZRENIT