Është zhdukur një djalë nga Podujeva

0
161

Është raportuar i humbur një person nga fshati Bajqinë e Podujevës, njofton Policia e Kosovës.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga data08.01.2014, djali i tij, është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij”, thuhet në raportin e policisë./Ind/kohaislame