Fotografohet Samsung Galaxy S7 direkt nga fabrika

Samsung Galaxy S7 së shpejti do të lansohet dhe sipas raporteve, thuhet se ai do të del në treg muajin e ardhshëm, saktësisht më 21 shkurt.

Pasi që jemi tërësisht të njohur me specifikat dhe pamjen e këtij smartfoni të avancuar, i njëjti tani është fotografuar direkt nga linja e prodhimit. Po ashtu është fotografuar edhe kamera të cilën do ta posedojë, raporton GSM Arena.

Siç mund të shihni nga fotografia, kamera të cilën do ta posedojë ky smartfon është modeli SM-G930F, transmeton Koha.net. Në krahasim me kamerën të cilën e posedon Galaxy S6, kjo kamerë e re posedon lidhësin e saj të vendosur anash, ndërsa ajo e vjetra (te Galaxy S6) e ka të vendosur në mes.

Ndërkaq në fotografinë dytë mund të shihet pamja ballore e këtij telefoni të avancuar i kompanisë Samsung.

Po ashtu në këtë fotografi mund të shihet butoni fizik dhe tastet anësore ndihmëse për operim, të cilat vetëm se e vërtetojnë se ky është Samsung Galaxy S7.

1 2

Artikulli paraprakStuhia e borës në SHBA lë të vdekur së paku 19 persona
Artikulli vijuesCilat produkte lirohen nga tarifat doganore me hyrjen në fuqi të MSA-së