Gjendet në hyrjen e një pallati një foshnjë 1-muajshe e braktisur

Një foshnjë e braktisur u gjet gjatë natës para një pallati në rrugën “Arkitekt Sinani” në Tiranë. Policia njofton se foshnja është rreth 1-muajshe. Ajo është e paidentifikuar. Ajo u gjet para një pallati dhe u dërgua menjëherë në maternitetin “Koço Gliozheni” për kujdesin e nevojshëm. Policia tha se ka shpallur në kërkim nënën e saj që ka braktisur fëmijën.

Artikulli paraprakPara kufomës së Faraonit
Artikulli vijuesA na dëmtojnë valët e Wi-Fi