Gold Ag: Dashuria më e madhe e jetes time është feja Islame (VIDEO)

Arjan Agushi i njohur si “Gold Ag” ka qenë i ftuar tek prezentuesja e njohur Elita Rudi në Tribuna Channel.

Gold Ag ka folur edhe për jetën private dhe ka thënë që dashuria më e madhe e tij është feja islame.

Për më shumë detaje shikojeni komplet intervistën e reperit më poshtë./Gazetablic.com
https://www.youtube.com/watch?v=nRu__XYFarg
Artikulli paraprakSkënder Hyseni: Feja islame është fe e mirë
Artikulli vijuesDëshmia e 12-vjeçares: Prifti më prekte në pjesët intime për të më hequr djallin