Google më 29 shtator zbulon produktet e reja

Google ka njoftuar se më 29 shtator në San Francisko do të zbulojë produktet e reja.

Se për çfarë bëhet fjalë me saktësi nuk është konfirmuar, por sipas “Engadget” do të lansojë Nexusin e ri dhe produktet e familjes Chromecast, transmeton Koha.net.

Apple dhe Amazon javë më parë kanë lansuar produktet e tyre të fundit, kurse Google më 29 shtator do të zbulojë krijimet më të reja.

Artikulli paraprakBizneset në hall me fajdexhinjtë
Artikulli vijuesNëna siriane: Unë kthehem në Siri, nëse vajzën ma dërgoni në një vend të sigurtë