Hoxhë Fatmir Latifaj shkon në Hasanbeg për të ndihmuar

Hoxha nga Mitrovica, Fatmir Latifaj sot ka qenë prezent në terren për të ndihmuar të prekurit nga vërshimet në Hasanbeg. Ai ka qenë në pikë stacionimin e shoqatës NUN, për të shpërndarë ndihma.

Në disa fotografi që janë shpërndarë shihet ai nga aktiviteti së bashku me hoxhën Muharrem Ismaili dhe aktivistët e tjerë që po kryejnë një pune të madhe në terren për tu ardhur në ndihmë banorëve të asaj zone.

Artikulli paraprakShpërthim i fuqishëm në një spital në Turqi, 50 të lënduar (Foto)
Artikulli vijuesSulm ndaj policisë në Arkansas, vriten 2 agjentë