Juve transferon supertalentin palestinez

Juventusi i ka shtuar kualitetin ekipit të të rinjve të saj me talentin 10 vjeçar palestinez, raporton Goal.

Rashed Al-Hajjawi, palestinezi i lindur në Norvegji, është bashkuar me akademinë e Juventusit, transmeton Koha.net.

Al-Hajjawi do të bashkohet me bianconerët nën moshën 10 vjeçare, me shpresë se në vitet e ardhshme do të kalojë në gjeneratat e ardhshme të akademisë së Juventusit.

Më poshtë mund të shikoni disa nga aftësitë e këtij talenti.

https://twitter.com/ADP1113/status/785179949535731712?ref_src=twsrc%5Etfw

Artikulli paraprakIsh-guvernatori Hashim Rexhepi rrëfen anën mafioze të Hashim Thaçit
Artikulli vijuesÇka nënkupton dhe nuk nënkupton toleranca fetare?