Komandant Hoxha: Kastriot Myftaraj dhe Derri si me i lindë një nënë

Xhezair Shaqiri i njohur me nfokën HOXHA ka reaguar në rrjetet sociale ndaj gjestit skandaloz të Kastriot Myftaraj i cili para disa ditëve e paditi Kuranin në prokurorinë e Tiranës, komenti i Hoxhës ishte shumë i shkurtë dhe i qartë: “Kastriot Myftaraj dhe Derri si me i lindë një nënë”

Artikulli paraprakPrishtina fiton kupën me golin e KALID BASID i cili e feston me SEXHDE – Ku jeni analista?
Artikulli vijuesEdhe një “shok” për Islamofobat – Sot gjat festimit në Prishtinë (FOTO)