Krim pasioni, shqiptari vret të dashurën dhe më pas veten

0
214

Krim pasioni në natën e Shën Valentinit në shtetin helen, me protagonist të ndjerin shqiptar.

 

32-vjeçarja greke Elina Vachaviolou, e cila punonte si instruktore në një palestër, u qëllua me armë zjarri në kokë nga ish-i dashuri i saj shqiptar, 30-vjeçari Eris Ismaili.