MashAllah – Binjaket më të dashura të Instagramit (FOTO)

Binjaket 8 muajshe Leila dhe Lauren janë bërë një fenomen i internetit pasi kanë më shumë se 140.000 fansa në Instagram.

Mamaja e tyre, Amber Young i vesh binjaket me kostume të bukura  duke realizuar fotosesione të këndshme, që i kanë kthyer ato në personazhe shumë të dashura të Instagramit.

Fotoja e tyre më e famshme që ka grumbulluar rreth 26 mijë pëlqime është ajo në të cilën vogëlushet pozojnë me kostumin e sirenës.

Leila dhe Lauren lindën 32 javëshe por ato gëzojnë shëndet të plotë dhe shpesh herë pozojnë të qeshura përpara objektivit të aparatit.

Mamaja e vajzave prej kohësh drejton një blog udhëtimi dhe që tani i ka kthyer binjaket në yje të rrjeteve sociale./tvklan.al

binjaket-10-634x445 binjake-2-634x445binjaket-3-634x445binjaket-4-634x445binjaket-5binjaket-6-634x445binjaket-7-634x445binjaket-9

Artikulli paraprakRusia premton tërheqjen e shpejtë nga Siria
Artikulli vijuesNjë gjykatë izraelite dënon 7 fëmijë palestinezë me burg për hedhje të gurëve