Mbreti i bratvurstit vret veten në Benz-in me 120 km/h

Mbreti i bratvurstit në Gjermani ka humbur jetën.

Lajmi ka ngritur disa pikëpyetje, pasi Mario U., 46 vjeç qëlloi veten në makinë, teksa ecte me 120 kilometra në orë.

Biznesmeni i suksesshëm po udhëtonte me makinën e tij, një fuoristradë Mercedes i klasit G, me vlerë 150 mijë euro.

Sipas Bild, ai ishte vetëm në makinë.

Autostrada kishte shumë lëvizje për shkak se janë Pashkët.

Në një moment, Mercedes-i me targa të dedikuara DE-SP 500, përplaset me ndarëset e rrugës dhe ndalon.

Një burrë aty pranë nxiton për të dhënë ndihmë.

Ai vë re se makina ishte e mbyllur.

Policia tha se atij nuk i mbeti veçse të thyente xhamin që të nxirrte shoferin.

Por ishte shumë vonë. Ai kishte vdekur.

Një zëdhënës i policisë tha se në makinë u gjet një pistoletë.

“Ai vrau veten,” tha zëdhënësi.

Megjithatë mbeten pikëpyetje për këtë vetëvrasje.

2,w=559,c=0.bild 2,w=559,c=0.bild (1)

Artikulli paraprakNjë studim mbi konvertimin e danezëve në Islam
Artikulli vijuesKuksiani thyen rekordin e shpejtësisë në Tunelin e Kalimashit! (Video)