Me këtë çaj i hiqni toksinat prej mushknive për 72 orë

Mushknitë janë të ekspozueme gjatë tanë kohës ndaj ndotësve të ajrit, andaj edhe duhemi me u kujdese që me i largue toksinat për me funksionue normalisht.

Mendra asht e mirë për pastrimin e mushknive.

Përbamësit e çajit:

Nenexhik (mendër) të thatë; Ujë; Mjaltë;

Pregaditja:

Mendrën e coptoni dhe e hishni në nji filxhan me ujë të vaktë. E leni me u shkri mendrën për 5 deri 10 minuta, e mbasi të ftohet shtojani mjaltin n’bazë të dëshirës.

(Rrokum)

Artikulli paraprakAvocado, qe çka i ban shnetës tonë!
Artikulli vijuesPija magjike që shëron dhimbjet e shpinës, nyejve dhe këmbëve