Milaim Zeka: Dua të hy në Xhehnem nëse Shefqet Krasniqi shkon në Xhenet

0
5349

Milaim Zeka i është bashkangjitur shumë gazetarëve tjerë Kosovarë të cilit në vend që të miren me problemet reale ata bëjnë zhurmë me deklarata të hoxhallarëve, së fundmi një shpifje ndaj hoxhës Shefqet Krasniqi

Zeka ka thënë se nëse Shefqet Krasniqi kish me shku në xhenet, ai vullnetarisht do të shkonte në xhehnem, vetëm mos me taku asnjëherë, as në këtë botë, as në atë.

Ja postimi i plotë:

Shefqet Krasniqi, prostitutat e tije, xharperi, dhe penisi

Ky pehlivani i fese, qe lidhje me fe nuk ka, ky keqeperdorues i fjales publike, i paska qujte prostituta ato femra qe shkojne ne deti.

Ma e rande eshte kjo propogande, se sa ajo i ISIS-it ne Siri.

Lajmi i dyte i dites, ishe se si njerin e paska kafshu gjarperi ne banjo, ne nje vend jo te pershtatshem.

Thash me vete qysh ai gjarper nuk e kafshon Shefqetin ne gjuhe, kur flet magarlleqe te tilla, kur fyen miliarda femer, po shkon e kafshon ate te shkretin fukara.

Krejte ne fund: nese Shefqet Krasniqi kish me shku ne xhnet, une vullnetarisht do te shkoja ne xhehnem, vetem mos me taku asnjehere, as ne kete bote, as ne ate.

Masi nuk ka prokuror ne kete Kosove, le te fole çka te doje. Edhe ai tv qe transmeton fyerje te tilla, eshte dy here ma fajtor…

Lum si ne…