Në pritje të takimit pozitë-opozitë

Përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje, janë të parët qe kanë arritur në vendin ku do të mbahet takimi mes përfaqësuesve të pozitës dhe opozitës. Glauk Konjufca dhe Aida Dërguti do ta përfaqësojnë këtë subjekt në këtë takim.

E, këto takime është duke i organizuar, Naim Rashiti.

Në këto takime po diskutohet për çështjet si ushtra, demarkacioni dhe zgjedhjet.

 

 

Artikulli paraprak“Shpërthimi në metronë e Shën Petersburgut është sulm terrorist”
Artikulli vijuesSerbia vazhdon bllokimin e linjës energjetike Kosovë-Shqipëri