Njihuni me bukuritë e kësaj qyteze kosovare (Foto)

Në llogarinë Kosovo Holidays DMC në Twitter janë shpërndarë tri fotografi të Junikut, ku tregohen bukuritë që ofron kjo qytezë.
Aty shihen një kullë, dhe një ambient i bukur përreth lumit shtrati i të cilit është punuar me mjaft shije, transmeton lajmi.net.

Pra, kjo komunë e vogël e Dukagjinit, e formuar rishtas, ja vlen të vizitohet.

Kulle ne Junik

2

3

Artikulli paraprakLuleshtrydhet të forcojnë memorjen
Artikulli vijuesHollande: Sulmi është një akt terrorist