Orlando Bloom vizitoi kampin e refugjatëve në Gjevgjeli

0
170

Ylli i Hollywoodit, Orlando Bloom, vizitoi sot kampin e refugjatëve në Gjevgjeli, si pjesë e misionit të UNICEF-it, ku aktori britanik është ambasador i vullnetit të mirë, transmeton a1on.

Bloom ka folur me emigrantët e strehuar në kampe, ku ishte i interesuar për rrugëtimin e tyre dhe problemet në vendin e tyre.

Nuk mund të mungonin fotografitë me emigrantët nga Siria që rastisën në vendngjarje”