Pamje të frikshme / Ja momenti i shpërthimit në Stamboll (VIDEO)

Një shpërthim i fuqishëm tronditi një nga zonat më tëfrekuentuara nga turistët nëStamboll.

Ngjarja ndodhi në rrugën Istiklal, një nga zonat tregtare më tëfrekuentuara në fundjavë në metropolin turk.

Sipas Prefektit të Stambollit, Vasip Sahin, nga shpërthimi ka 4 të vdekur dhe 20 të plagosur.

Në videon e mësipërme Portali Albeu ju sjell momentin e shpërthimit, i fiksuar nga një kamerë sigurie pranë vendngjarjes. /albeu.com/

VIDEO: https://www.facebook.com/EgeHabercom/videos/1050934638281246/

Artikulli paraprakNëse tek ti gjenden këto 10 gjëra, atëherë ti vërtet e do Allahun
Artikulli vijuesVarroset me rrite Islame Ramadan Polluzha – djali i Shaban Polluzhës (Video)