Pas truprojave të Mijalkovit dajak i japin edhe Milenkos

Disa ditë pasi u rrahën keq truprojat e ish-shefit të DSK-ë Saso Mijalkov portali maqedonas Dokaza shkruan se dje pasdite rreth orës 17 në kafenenë “Lezet” të Shkupit është rrahur edhe gazetari pro qeveritar Milenko Nedelkovski. Autorët që kanë rrahur janë të njohur për portalin maqedonas.

Ndryshe gazetari Milenko Nedelkovski njihet për albanofinë e tij./Shqipmedia

Artikulli paraprakObama: SHBA dhe vendet e Gjirit Persik të bashkuar kundër ISIS
Artikulli vijuesKasami: Çdo protestë kundër regjimit VMRO-BDI e përkrahim