Përleshje të ashpra mes DEASH-it dhe policisë në Kirkuk të Irakut

KIRKUK (AA) – Në Kirkuk të Irakut edhe sot kanë vazhduar përleshjet e ashpra mes pjesëtarëve të organizatës terroriste DEASH dhe policisë, raporton Anadolu Agency (AA).

Artikulli paraprakBeyribey: Kërkojmë mbështetjen e Shqipërisë në luftën ndaj terrorizmit
Artikulli vijues“Një e ardhme me vizion për BE-në është e mundur vetëm me Turqinë”