Puthje e mallëngjyer – Rasti MONSTRA – Fotoja që po bën bujë në rrjetet sociale

Është ky vëllau i dënuar pa faj për rastin “monstra” në maqedoni me burg të përjetshëm, dhe nëna e tij në gjykatë ia puthë duart nga mallëngjimi që ka për të birin e tij.

Artikulli paraprakMërgim Mavraj me refugjatët Sirian – Citon ajet nga Kurani
Artikulli vijuesMetropoliti i Malit të Zi: Kisha Ortodokse Serbe, një organizatë terroriste