Shefi i AKP-së Asanaj theret me thikë

0
174

Dino Asanaj, Shefi i Agjencisë Kosovare të Privatizimit, është therur me thikë pak çaste më parë.

Ngjarja ka ndodhur në Prishtinë, por mbetet e paqartë lokacioni i saktë dhe motivet e këtij akti.
Njerëz të afërt me AKP-në, i kanë thënë Gazetës Express se Dino Asanaj tashmë po trajtohet në QKU./kohaislame