Shkëlzen Gashi merr këpucën e artë te Colorado

Sulmuesi i Kombëtares Shkëlzen Gashi ka shkëlqyer në edicionin e parë në skuadrën e tij Colorado Rapids.

Gashi për paraqitjet e tij të mira, ka marrë edhe dy çmimet kryesore, pasi ka fituar ‘Këpucën e Artë’ dhe është shpallur ‘Lojtari më i mirë i vitit nga tifozët’, pas nëntë golave dhe tre asisteve.

“Wow. Jam shumë krenar. Këpuca e Artë dhe i pëlqyeri i tifozëve në vitin e parë me Rapids. Ju faleminderit të gjithëve për përkrahjen”, ka shkruar Gashi në Facebook

Artikulli paraprakRëshen, kapen 3 ton kanabis. Policia lokale braktisi aksionin
Artikulli vijuesFenomeni i Super Hënës këtë muaj