Si u arrestua krimineli Milovan Bojoviq? (VIDEO)

Gjenerali famëkeq Milovan Bojoviq që ka operuar në rajonin e llapit para dhe gjatw luftës, ky i fundit ka hyrë në këtë territor para disa ditëve.

Klan Kosova sjell kronikën me banorët e fshatit Shtedim të komunës së Podujevës, se si e kishin parë ata ish-gjeneralin serb në fshatin e tyre, por nuk e kishin njohur dhe iu kishin ofruar ndihmë dhe ushqim.

Gjithashtu rrëfehet ardhja e policisë së Kosovës në këtë fshat.

Për më shumë ndiqeni kronikën e përgatitur nga Fatlum Jashari.KlanK/.kohaislame

Artikulli paraprakSelimi “godet” AAK-në: Uroj ta kenë menduar mirë punën e protestës
Artikulli vijuesPDK e LDK mohojnë mundësinë e zgjerimit të koalicionit qeverisës