Sot caktohet data për rivotim në Istog

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban sot mbledhjen e radhës, ku do të vendosët për caktimin e datës së rivotimit për zgjedhjet e raundit të dytë për kryetar të Komunës së Istogut.

Mbledhjen do ta hap kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka. Gjithashtu, do të diskutohet edhe për Këshillin për Operacione Zgjedhore.

 

Artikulli paraprakShukri Buja flet rreth flet-arrestit dhe Interpolit
Artikulli vijuesKush po i falimenton bizneset në Kosovë