Tifozët e Galatasaray ‘çmendin’ Cervena Zvezdën me flamurin e Kosovës

Galatasaray dhe Cervena Zvezda janë takuar në kuadër të Euro Ligës në një ndeshje basketbolli.

Artikulli paraprakQindra muslimanë në Itali e kryejnë lutjen e së premtes pranë Koloseut në shenjë proteste ndaj kufizimeve në ushtrimin e besimit
Artikulli vijuesNë Mesdhe shpëtohen qindra refugjatë