Tmerr në Elbasan, djali 30 vjeçar mbyt me duar nënën e tij

Krim brenda familjes në Elbasan. Djali ka mbytur me duart nënën e tij në rrethana ende të paqarta.

Policia e Elbasanit bën me dije se rreth orës 07:10 në lagjen “Çlirimi” shtetasi 30 vjeçar A. Z. dyshohet ta ketë mbytur me duar nënën e tij 67 vjeçe.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe e ka bërë shoqërimin e tij në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore, shkruan Panorama.

Artikulli paraprakStudim mbi kontrollin e tundimit ndaj ushqimeve
Artikulli vijuesSot kundër protestë në Shkup, protestë në Gostivar