Tronditëse: Vritet edhe një nxënës në Pejë nga goditjet me thikë

0
220

Një nxënës i shkollës Ekonomike në Pejë, ka ndërruar jetë pas plagëve të marra nga goditja me thikë.

Indeksonline ka mësur se viktima është Granit Kelmendi. Nxënësi është therrur me thikë, dhe gjatë dërgimit në spital, ai ka ndërruar jetë.

Sipas Policisë së Kosovës ngjarja ka ndodhur në stacionin e autobusëve në Pejë, dhe therja me thikë ka ndodhur si pasojë e përleshjve fizike në mes të disa personave.
Policia ka arritur që të arrestojë dy të dyshuar M.D (1999) dhe M.D (1996)

/ind/kohaislame